3D TISKÁRNY HP JET FUSION 540 a 580

29. 9. 2018

3d-tiskarna-HP-Jet-Fusion-300-500-small.jpg

3D tiskárny HP Jet Fusion 540 a 580 zajistí přesný tisk dílů s jemnými a propracovanými detaily.  Vyrobí jednobarevné i plně barevné plastové díly z houževnatého, mechanicky a chemicky odolného materiálu PA 12.

Oproti vysoce produktivní 3D tiskárně HP 4200 probíhá celý proces přípravy materiálu, 3D tisku dílů a následné chlazení, odstraňování a recyklace nevyužitého materiálu v jednom zařízení. Od zadání do tisku po vyjmutí hotových dílů neuplyne ani den.

Dokážete vytvořit návrh, otestovat jej a znovu vyrobit více variant v řádu hodin. O nic se nestaráte. Obsluha zařízení je velmi jednoduchá a nevyžaduje hluboké technické znalosti.

3D tiskárna HP Jet Fusion 540 je pro uživatele, kteří nepotřebují plnobarevné díly a postačí jim plně funkční plastové díly v bílé barvě. 3D tiskárna HP Jet Fusion 580 naopak představuje revoluční aplikaci barvy vpečené do povrchu plastového výtisku a umožní tak naprosto nové využití 3D tisku ve vývoji a výrobě nových produktů a služeb.

Obě 3D tiskárny jsou vhodné pro designéry, konstruktéry a výrobce, kteří chtějí využít menší tiskovou plochu a možnosti, které poskytuje bílý nebo plnobarevný 3D tisk.

 

Detailní informace k 3D tiskárně HP Jet Fusion 540 (bílý tisk)

Stáhnout
PDF

Detailní informace k 3D tiskárně HP Jet Fusion 580 (barevný tisk)

Stáhnout
PDF