Stratasys vyvinul novou technologii 3D tisku P3TM (Programmable PhotoPolymerization), která vychází z technologie DLP. Software tiskárny přesně řídí světlo, teplotu, pohyb tiskové základny, pneumatickou separaci a další parametry. Tato kombinace snižuje deformace, pnutí a smršťování tištěných dílů.

S technologií P3 tak lze tisknout velmi přesné díly s výborným detailem povrchu srovnatelným se vstřikovanými díly, dosáhnout opakovatelných výstupů tisku a bez problémů používat materiály s pokročilými vlastnostmi včetně nehořlavosti. Úroveň detailu, materiály a kapacit jsou synonymy technologie P3.

3D tiskárna Origin One od Stratasys Origin One
produkční zařízení pro přesný a detailní tisk z fotopolymerů a opakovatelnost výroby ze základních i pokročilých materiálů.

JAK FUNGUJE TECHNOLOGIE P3

PŘESNÁ 3D VÝROBA S TECHNOLOGIÍ 3D TISKU P3

Technologie programovatelné fotopolymerizace P3TM, je unikátní technologií 3D tisku vyvinutou zkušeným týmem společnosti Stratasys. Přináší na trh možnosti výroby dílů s výbornou úrovní detailu z pokročilých materiálů s uplatněním v řadě aplikací.

3D tiskárny s technologií P3 zapadnou skvěle do ekosystému aditivní výroby, který obsahuje také 3D skenery, postprocesní zařízení, software, informační systém a pracovní síla.

Načítám