3D TISK NA ZAKÁZKU 

VYZKOUŠEJTE ZAKÁZKOVÝ 3D TISK A SLUŽBY S NÍM SPOJENÉ

3D tisk je jen jednou z částí celého procesu. K tomu, abyste z 3D tiskárny dostali to, co potřebujete, musíte dát přesné zadání a správná data. 3D tisk na zakázku je proces od 3D skenu, přes 3D model až po 3D tisk.  Pokud si nevíte rady, projděte si naše doporučení, co by měli firmy nabízející 3D tisk na zakázku zvládnout:

 

Zpracují vaší poptávku na 3D tisk.

Vytvoří digitální modely pomocí 3D skenerů.

Opraví vaše data pro 3D tisk pomocí 3D modelování.

Poradí nejlepší a cenově nejpřijatelnější technologii 3D tisku.

Poradí, jaký zvolit materiál.

Vytisknou jeden prototyp, ale i stovky funkčních dílů.

CHCI SI NĚCO VYTISKNOUT

Pokud se rozhodnete pro vlastní technologii, poradíme nejen, jakou 3D tiskárnu vybrat, ale také z čeho ji zafinancovat.

CO DNEŠNÍ TECHNOLOGIE 3D TISKU ZVLÁDNOU

3D tisk je aditivní proces, při kterém se z elektronických dat vytváří fyzický model způsobem postupného vrstvení materiálu.

Široká i odborná veřejnost si 3D tisk nejčastěji spojí se stolními 3D tiskárnami. Malá zařízení vytvářejí výsledné objekty zpravidla tak, že na sebe kladou tenké vrstvy nataveného plastu. Spolu se samotným objektem se tisknou i takzvané „podpory“, které však mohou omezit výrobu tvarově velmi složitých dílů a hladkost povrchu. Podpory se následně odstraňují ručně a nebo se vyplavují ve speciální lázni. Kvalita a možnosti malých zařízení se neustále zlepšují, nicméně 3D tisk na úrovni průmyslových 3D tiskáren posouvá aditivní výrobu mnohem dále.

Dnešní nejmodernější průmyslové 3D tiskárny vytváří jak prototypy, tak plně funkční koncové díly v kvalitě, která je srovnatelná s konvenčními metodami obrábění a vstřikování plastů. Výsledné díly jsou velmi houževnaté a oproti stolním 3D tiskárnám mají stejné mechanické vlastnosti ve všech směrem stavby 3D tisku (osy X, Y a Z).

Stovky a tisíce dílů vyrobí do jednoho dne bez ohledu na tvarovou složitost a komplexnost. Díky průmyslovým 3D tiskárnám tak plně přichází ke slovu aplikace topologické optimalizace do sériové výroby. Pokud tomu nevěříte, vyzkoušejte si vzorový tisk na 3D tiskárně HP Jet Fusion.

POTŘEBUJETE PORADIT?

Potřebujete poradit. Kontaktujte nás.

Katarina Šoltésová

Email: 3dees@3dees.cz

Tel: +420 601 583 269

CENTRUM 3D TISKU PRAHA

Náš showroom 3Dees najdete na ul. Doudlebská 1699/5, Praha 4. 3Dees není jen místem pro 3D tisk v Praze. Poskytujeme komplexní služby od prvotního návrhu až po finální výrobek.

Pořádáme odborné vzdělávací akce zaměřené na aplikace 3D tisku do výroby. Pokud chcete 3D tisk na zakázku, rádi vám osobně ukážeme naše průmyslové 3D tiskárny a seznámíme vás s dostupnými materiály pro 3D tisk. Poradíme i po telefonu nebo emailem

Načítám