3D SKENERY

3D skenování patří k významným částem procesu 3D tisku a to nejen z pohledu digitalizace předmětu a získání 3D modelu pro 3D tisk, ale také z hlediska kontroly přesnosti a monitorování kvality výstupů 3D digitální výroby na 3D tiskárnách. Ve 3Dees Industries využíváme špičkové skenovací technologie, abychom mohli poradit našim klientům s výběrem vhodného řešení pro 3D skenování. Jsme partnery společnosti ZEISS, jednoho z průkopníků v oblasti optiky, optoelektroniky a 3D skenování a nabízíme špičková metrologická řešení pro 3D digitální výrobu značek ZEISS a GOM.

Máme přístup k unikátnímu know-how společností GOM a ZEISS v oblasti 3D skenování, které rádi předáme i vám. Pracujeme s mobilními optickými a laserovými 3D skenery s výborným rozlišením a vysokou přesností. Náš optický 3D skener dokáže snímat i barvy a texturu. Laserový skener naopak využíváme v případě, kdy je třeba vysoká přesnost skenování. Pro potřeby reverzního inženýrství a mimořádně vysokou přesností 3D skenování zajistíme snímání objektů na stacionárních 3D skenerech nebo 3D rentgenové snímání v počítačovém tomografu.  
 

3D skener GOM ATOS Q
mobilní optický 3D skener s vysokou přesností a rozlišením pro přesné skenování malých a středně velkých objektů
3D skener ZEISS T-SCAN
ruční laserový 3D skener se stacionární trackovací stanicí pro přesné a rychlé měření velkých objektů
3D skener ZEISS T-SCAN hawk
ruční plně mobilní laserový 3D skener s integrovanou fotogrammetrií pro měření na široké škále velikostí skenovaných dílů
GOM Inspect Suite
GOM Inspect Suite je špičkový metrologický software s univerzálním využitím

K 3D skenerům nabízíme

3D tiskárny

Pomocí 3D skeneru získáte data využitelná pro 3D tisk anebo kontrolu dílů vytištěných na 3D tiskárně. U průmyslových 3D tiskáren pro objemovou výrobu dílů je 3D skenování klíčovou součástí.

Ochotně vám poradíme při výběru 3D tiskárny podle vašich potřeb.

Software

Pro práci s 3D skenery GOM a ZEISS je určen špičkový software GOM Inspect Suite, který dokáže pokrýt celý metrologický proces.

K 3D tisku pak slouží softwary, které zvládají úkoly od nestingu 3D modelů po plánování výroby.

Rádi vám poradíme se softwary, se kterými máme my nebo naši klienti zkušenosti.

Financování

Námi nabízené 3D skenery GOM a ZEISS jsou špičková zařízení se širokým uplatněním v metrologické praxi.

Součástí naší práce je poradit vám s různými možnostmi financování jejich nákupu a případně provozu.