O nás

3D TISK JAKO NÁSTROJ PRO DALŠÍ ROZVOJ

3D tisk vnímáme jako účinný prostředek pro neustálou inovaci, zefektivňování výroby a zlepšení kvality života. Pomocí 3D technologií přinášíme do vývoje a výroby produktů rychlost, nižší náklady a větší pružnost. Nabízíme řešení pro vývoj produktů, 3D tisk a 3D skenování na zakázku, prodej a servis profesionálních zařízení i odborné vzdělávání. Ve spolupráci s partnery Vám pomůžeme najít vhodné financování.

Soustřeďujeme se na aplikace 3D tisku v nových průmyslových sektorech a radíme českým podnikům, jak zavést 3D tisk do sériové výroby.

Vedle tradičních odvětví automobilového a strojírenského průmyslu poskytujeme naše služby v oblasti medicíny, zpřístupnění památek a dalších odvětvích. S novou technologií HP se 3D tiskárna jako výrobní technologie stává realitou

Opíráme se o zkušenosti s instalacemi prvních průmyslových 3D tiskáren v Česku a zahraničí. Navazujeme na odbornost a fungování Centra 3D tisku 3Dees, které poskytuje několik let služby profesionálního 3D tisku a poradenství pro výrobní firmy, univerzity a designéry.

Spolupracujeme s finančními a poradenskými institucemi pro nalezení optimálního způsobu financování 3D technologií.

Spolupracujeme s předními muzejními institucemi pro tvorbu doprovodných a edukačních programů pomocí 3D technologií.

Pomáháme šířit povědomí o 3D tisku.

Podporujeme spolupráci průmyslu a vědy při využití 3D technologií ve výzkumu a vývoji.

Rozvíjíme unikátní projekty v oblasti lékařství.

Zakladatelé

DANIEL ADAM

Daniel má více než 20 let odborných a praktických zkušeností v aditivních technologiích a jejich průmyslových aplikacích v automobilovém průmyslu, letectví a slévárenství. Je technologickým nadšencem a průkopníkem 3D tisku v ČR. Velice dobře rozumí potřebám průmyslu a je schopen přicházet s komplexními řešeními využití 3D tisku ve výrobě. Byl spolumajitelem významné firmy specializované na 3D technologie. Je také iniciátorem a spolutvůrcem největší odborné konference o 3D tisku v ČR.

ONDŘEJ ŠTEFEK

Ondřej vede Centrum 3D tisku 3Dees nabízející unikátní showroom a výrobní zázemí s průmyslovými technologiemi 3D tisku a 3D skenování. Specializuje se na aplikace 3D tisku v lékařství, při digitalizaci a zachování kulturního dědictví, v oblasti designu, marketingu a výuky. Je nadšeným propagátorem 3D tisku a pravidelně sleduje nejnovější trendy v oboru. Ondřej má 17 let zkušeností v poradenství, PR a marketingu pro veřejnou správu, organizace výzkumu a vývoje, firmy ve farmaceutickém průmyslu a cestovním ruchu.

MILOŠ BLAŠKOVAN

Miloš má přes 20 let zkušeností v bankovnictví a poradenství pro průmyslové podniky, veřejnou správu a vědecké instituce. Má otevřenou mysl, touhu prozkoumávat nové oblasti a rozvíjet v nich úspěšné projekty. Vede tým profesionálů v Naviga 4, kteří pomáhají financovat investiční a výzkumné projekty z evropských či národních dotačních programů. Rozumí finančním potřebám malých a středních podniků. Ve spolupráci s renomovanými partnery přináší účinná řešení pro financování komplexních řešení v oblasti 3D tisku.

Načítám