O nás

3D TISK JAKO NÁSTROJ PRO DALŠÍ ROZVOJ

3D tisk a 3D skenování jsou stále často vnímány jako nástroje pro prototypování a jednoduchou produkci přípravků. Naším cílem je ukázat tyto inovativní technologie jako součást 3D digitální výroby s částečně nebo plně automatizovanou produkci prototypů, přípravků, ale také pro malosériovou nebo objemovou výrobu plastových a kovových dílů.

3D digitální výrobu pomáháme zavádět do firem. Vnímáme ji jako technologické prostředí integrující průmyslové 3D tiskárny, vysoce přesné 3D skenery, postprocesní zařízení, CAD software, informační systém, systémy pro měření kvality výroby a samozřejmě kvalifikovanou pracovní sílu.

Máme klienty a partnery v zemích střední a východní Evropy. Působíme primárně v České a Slovenské republice a na Ukrajině.

  • Představujeme nejlepší technologie a jejich aplikace na vaše výrobky

  • Poradíme, jak zavést průmyslový 3D tisk a 3D skenování do již existujících výrobních procesů

  • Provádíme analýzu nákladů a přínosů aditivních technologií pro zákazníka

  • Pomáháme s financováním nákupu nebo provozu 3D tiskáren, 3D skenerů, postprocesních technologií a softwaru

  • Provádíme instalace, servis a školení aditivních technologií

nejúspěšnější partneři
společnosti Hewlett Packard v oblasti 3D tisku

V roce 2021 jsme byly vyhodnoceni jako nejúspěšnější partneři společnosti Hewlett Packard v oblasti 3D tisku v regionu střední a východní Evropy včetně Turecka a Izraele s nejvyšším počtem instalací průmyslových 3D tiskáren HP Jet Fusion.

Paarts Additive

Pro lepší pochopení možností 3D digitální výroby také nabízíme benchmarkový 3D tisk a 3D skenování a měření dílů. V našem referenčním pracovišti pro 3D digitální výrobu Paarts Additive máte možnost si rychle ověřit online nákladovost výroby na průmyslových 3D tiskárnách, zadat si výrobu vzorových dílů a porovnat si mechanické vlastnosti s  konvenčními výrobními technologiemi.

Načítám