3D TISK VE 3DEES INDUSTRIES

V našem centru 3D tisku máte možnost si nejen ověřit využití 3D tisku pro vás, ale také na místě prohlédnout konkrétní příklady úspěšných českých aplikací aditivních technologií v prototypování a ve výrobě.

3D tisk vyvolává velký zájem, nabízí obrovské možnosti a někdy i nenaplněná očekávání. Ve 3Dees Industries ukazujeme, jak a kde lze 3D tisk reálně využít. Díky nejmodernějším průmyslovým 3D tiskárnám, které máme k dispozici, otevíráme dveře novým výrobním postupům s podporou 3D tisku, které se dosud v řadě oborů ještě neuplatnily.

Navštěvujeme odborné veletrhy a výstavy v severní Americe a Evropě, kde se mezi prvními představují nové technologie a aplikace 3D tisku. Jsme v kontaktu s průkopníky v oboru zavádění 3D tisku do sériové výroby a rychlého prototypování.

 

TECHNOLOGIE A CENA 3D TISKU

 

Chcete poradit s 3D tiskem? Navštivte nás v pražském showroomu, kde tiskneme na vysoce přesných průmyslových 3D tiskárnách technologií Multijet Fusion, FDM a PolyJet. Stejně tak rádi přijedeme za vámi.

U našich partnerů také zajištujeme Selective Laser Sintering (SLS) kovu. Pokud si chcete pořídit technologii 3D tisku, pomůžeme vám s výběrem a poradíme i s financováním.

Stejně tak vám doporučíme vhodnou technologii z hlediska nákladovosti výroby na 3D tiskárně. Neexistuje univerzální odpověď na cenu 3D tisku. Každý objekt má svá specifika, vyžaduje jinou technologii 3D tisku a jiný materiál. Rádi vám poradíme.

POŽADAVKY NA 3D TISK

Potřebujete poradit?

Monika Drunecká

Email: 3dees@3dees.cz

Tel: +420 601 583 269

POŽADAVKY NA 3D TISK - CO OD VÁS POTŘEBUJEME

  1. Mějte připravený konkrétní 3D model. Z něj vychází, na čem a z čeho budeme tisknout a jaká bude cena 3D tisku. Ideálními formáty 3D modelu jsou .stl, .obj, .step, .iges, .3mf.
  2. Pokud jej nemáte, projděte si databáze volně stažitelných 3D modelů (např. Thingiverse nebo GrabCad) a pošlete nám odkaz na model, který se vašemu požadavku blíží nejvíce.
  3. Jestliže není 3D model volně ke stažení, pošlete sérii obrázků předmětu vyfocených z různých úhlů s přiloženým měřítkem. 3D model pomůžeme získat 3D skenováním reálného objektu nebo 3D modelováním.
  4. Neexistuje univerzální odpověď na cenu 3D tisku. Každý objekt má svá specifika, vyžaduje jinou technologii 3D tisku a jiný materiál. Rádi vám poradíme.
  5. Čím jste konkrétnější ve svých požadavcích, tím lépe a rychleji jsme schopni pomoci. Děkujeme.

PODROBNÝ PŘEHLED

PREZENTOVANÝCH TECHNOLOGIÍ 3D TISKU

Multijet fusion - MJF:

3D tiskárna HP MultiJet Fusion

Průmyslová MJF 3D tiskárna: HP Jet Fusion 3D 4200 

HP Multi Jet Fusion 3D 4200 umožňuje dosáhnout nových úrovní kvality dílů při průlomové rychlosti tisku. Díly vytištěné z polyamidu mají vysokou pevnost a přesnost. Tato 3D tiskárna je vhodná pro 3D tisk funkčních prototypů a koncových produktů a může být alternativou pro vstřikování plastů. 

Technické parametry

Rozměry stavebního prostoru: 380 x 284 x 380 mm

Materiály: PA 12 (zajistíme tisk z PA 11 nebo PA 12GB)

Přesnost tisku: ± 0,2 mm

Tloušťka vrstvy: 80 mikronů (0,08 mm)

Zpět na popis

3D tiskárna Stratasys Fortus 360mc

Průmyslová MJF 3D tiskárna: HP Jet Fusion 3D 580

3D tiskárna pro funkční prototypování a přesný tisk dílů s jemnými a propracovanými detaily. Vyrobí jednobarevné i plně barevné plastové díly z houževnatého, mechanicky a chemicky odolného materiálu PA 12. 

Technické parametry

Rozměry stavebního prostoru: 332 x 190 x 248 mm<

Materiál: PA 12 CB

Obecná přesnost: ± 0,2 mm

Tloušťka vrstvy: 80 mikronů (0,08 mm)

Zpět na popis

Fused Deposition Modelling – FDM:

3D tiskárna Zortrax M200

Stolní FDM 3D tiskárna: Zortrax M200

Velmi přesná stolní 3D tiskárna s uživatelsky přátelským software Z-Suite vhodná pro architektonická a designová studia. V Centru 3D tisku 3Dees na tomto zařízení tiskneme z rozmanitého množství originálních tiskových materiálů Z-Filament různých barev. V kategorii stolních 3D tiskáren se vyjímá nejen přesností tisku a odolností modelů, ale také nadstandardní velikostí stavebního prostoru.

Technické parametry

Rozměry stavebního prostoru: 200 x 200 x 180 mm

Materiály: Z-ABS,Z-Ultrat,Z-Hips,Z-Glass,Z-PETG,Z-PCABS, PLA a další

Tloušťka vrstvy: 0,09 mm – 0,4 mm

Zpět na popis

Polyjet

3D tiskárna: Stratasys Objet30

Průmyslová PolyJet 3D tiskárna: Stratasys Objet30 

Zařízení vhodné pro 3D tisk vysoce přesných modelů s malou stopou tiskové struktury. Díky technologii PolyJet nabízí řadu různých materiálů, včetně čirého. Nejvyšší úroveň rozlišení umožňuje vytvářet hladké povrchy, malé pohyblivé součásti a tenké stěny. 3D tiskárna Objet30 Pro je ideálním zařízením pro výrobu prototypů spotřebního zboží, elektroniky a nástrojů ve zdravotnictví.

Technické parametry

Rozměry stavebního prostoru: 380 x 284 x 350 mm

Materiály: Vero Clear, Vero Gray

Rozlišení detailů ve vrstvách: 1200 DPI

Tloušťka vrstvy: 0.07–0.1 mm

Zpět na popis

Máte jiný speciální požadavek?

dejte nám o sobě vědět

KONTAKTUJTE NÁS