Software

3Dees Industries zastupuje výrobce kvalitních softwarových řešení specializovaných na výrobu pomocí 3D tisku. Softwarová řešení efektivně spolupracují se všemi námi nabízenými technologiemi pro 3D tisk. Připravíme pro vás tudíž ve spojení s nabízenými 3D tiskárnami a 3D skenery komplexní řešení pro digitální výrobu. Kvalitní software výrazně zvyšuje efektivitu práce s 3D modely, ať jde o jejich rychlou úpravu pro 3D tisk, pokročilou editaci nebo komplexní řízení výroby.

Spolu s výrobci na českém a slovenském trhu vytváříme zajímavé aplikace, které ukazují praktické využití od malých firem po velké korporace. 

                                      

 

Chci vidět využití SW v praxi

 

Materialise Magics

Na českém trhu implementujeme software společnosti Materialise. Magics je obecně považován za jeden z nejpokročilejších nástrojů na zpracování dat pro 3D tisk. Nabízí řadu modulů, které umožňují výbornou škálovatelnost přesně podle vašich potřeb v daném čase. Můžete začít s jednoduchým nástrojem pro základní úpravu modelů před jejich odesláním do 3D tiskárny a postupně doplňovat další moduly po komplexní řízení tvorby modelů, přes řízení výrobního procesu až po fázi kontroly kvality vytištěných dílů.

Materialise Magics nabízí několik modulů, díky kterým lze provádět komplexní opravu 3D dat před odesláním do 3D tisku, dále můžete provádět pokročilou editaci 3D modelu díky tvorbě voštin, dutin, dělení modelu na více částí. Speciální moduly vám umožní analyzovat tloušťky stěn modelů a provádět kontrolu kvality dílů. Další moduly umožňují například pokročilý nesting dílů do tiskové úlohy a řadu dalších funkcionalit. Samozřejmostí je, že Materialise Magics dokáže importovat jakékoliv CAD soubory.

 

Polydevs3D

Je osvědčený software pro ty zákazníky, kteří nepotřebují tak robustní nástroj pro řízení procesu od tvorby dat po výstupní kontrolu kvality. Polydevs3D nabízí dvě základní verze. Polydevs Lite využijete pro rychlou úpravu modelů před odesláním do 3D tiskárny. Polydevs Pro pak představuje komplexní nástroj pro složitější úpravy a analýzy modelů a také pomůže při řízení výroby.

Polydevs využijete při základní editaci dat, opravách modelů před jejich odesláním do tisku a spolehlivě připravíte nesting tiskové úlohy podle zadaných parametrů.

Chci poradit při výběru SW

Nabízíme vám naše zkušenosti s nastavením celého procesu 3D digitální výroby. Dokážeme vám poradit s volbou vhodného SW řešení dle vašich potřeb. Je jedno, zda potřebujete kvalitní nástroj pro jednoduché úpravy nebo řídit celý proces výroby. Vždy najdeme řešení, které bude odpovídat vašim potřebám.

 

Načítám