Post-processing pro 3D tisk 

Post-processing dílů vytištěných na 3D tiskárnách je nedílnou součástí digitální výroby. Během post-procesingu lze dílům měnit a zlepšit mechanické či chemické vlastnosti. Způsob post-procesních úprav závisí na technologii 3D tisku a finálních požadavcích na vzhled dílu.

3Dees Industries představuje výrobce profesionálních zařízení pro post-procesní úpravy dílů vyrobených 3D tiskem v klíčových 3 segmentech:

1) ČIŠTĚNÍ 3D VÝTISKŮ – při čištění jsou z výtisků odstraněny zbytky stavebního materiálu nebo podpor. Po očištění jsou díly plně funkční. Výjimkou jsou díly z SLA 3D tiskáren, které se dále vytvrzjí UV světlem.

2) ÚPRAVY POVRCHŮ 3D VÝTISKŮ – během úprav povrchů se zlepšují fyzikální vlastnosti finálních dílu. Nejčastějším postupem je vyhlazování povrchů, které se provádí mechanicky nebo chemicky. Pro oba postupy nabízíme špičková průmyslová zařízení společnosti DyeMansion.

3) BARVENÍ 3D VÝTISKŮ – díly je možné obarvit dle požadavků na vzhled. Průmyslové řešení pro barvení dílů z 3D tiskáren, které zajistí opakovatelnost procesu a přesný výsledek barvení, nabízí společnost DyeMansion.

V 3Dees Industries zastupujeme výrobce kvalitních řešení post-processingu - DyeMansion, Krumm, 1. Toušeňská - a spolupracujeme s nimi na vývoji řešení pro 3D digitální výrobu. Nabízíme i dočasná vlastní a cenově dostupná řešení pro první kroky v aditivní výrobě.

Rádi vám poradíme, jak nadesignovat celou post-procesní fázi 3D výroby přesně podle vašich potřeb!

Technologie Dyemansion Powershot C pro čistění dílů vyrobených 3D tiskárnami Technologie pro čistění
Efektivní zařízení pro nezbytné očištění dílů vyrobených 3D tiskárnami od nespotřebovaného stavebního materiálu. Umožňují manuální i automatické čištění dílů. Automatický režim je nezastupitelný u velkých sérií, kdy výrazně zvyšuje efektivitu postprocessingu a celé výroby. Finální díly budete mít k dispozici mnohem rychleji!
DyeMansion Powerfuse S je technologie pro úpravu povrchů Technologie pro úpravy povrchů
Úpravy povrchů založené na mechanickém nebo chemickém principu zlepšují kvalitativní parametry dílů vyrobených 3D tiskárnami a rozšiřují jejich uplatnění v řadě dalších oblastí a oborů. Nabízená zařízení umožňují trvalou opakovatelnost procesu, díky tomu pokaždé dostanete díly se stejnými vlastnostmi a parametry jaké požadujete.
DyeMansion DM 60 je technologie pro barvení Technologie pro barvení
Průmyslové 3D tiskárny s vysokou kvalitou a produktivitou tisku v naprosté většině nenabízejí možnost barevného tisku. Nabízíme špičková zařízení, která zajistí opakovatelnost barvení. Bez problémů tak dosáhnete stejného podání barev u jednotlivých barevných cyklů a vaše díly budou mít stále ten odstín, který jste si definovali!

K POSTPROCESNÍM ZAŘÍZENÍM NABÍZÍME

Barvy

3D tisk ztrácí nevýhodu omezených možností výroby barevných dílů. Už neplatí, že díly jsou pouze šedé nebo bílé.

Originální barvy DyeMansion zajistí přesný a stálý výsledek procesu barvení vašich dílů! Zvolit můžete jak z připravené nabídky barev, tak není problém připravit barevný odstín přesně podle vašich požadavků!

3D tiskárny

Postprocesní zařízení upravují produkci z průmyslových 3D tiskáren. Společně s 3D tiskárnami tvoří ucelený výrobní řetezec digitální výroby.

Seznamte se špičkovými průmyslovými tiskárnami a jejich využitím v praxi! Zastupujeme renomované výrobce produkčních a prototypovacích 3D tiskáren.

3D skenery

Vytvořit kvalitní 3D digitální model je základním předpokladem pro hladký průběh výroby a postprocessingu. Model ze stávajícího dílu nejlépe vytvoříte pomocí přesného 3D skeneru.

Pracujte se špičkovými 3D skenery GOM a ZEISS při vytváření modelů nebo kontrole kvality vyrobených dílů v jakémkoliv odvětví!

Financování

Průmyslová postprocesní zařízení pro čištění, úpravy povrchů a barvení jsou plnohodnotnou součástí prototypovacího nebo výrobního procesu. Zákazníkům poskytujeme kalkulace nákladovosti provozu. Navíc nabízíme možnosti financování pronájmu nebo pořízení technologie!

Načítám