Financování nákupu a provozu
3d tiskáren

POMŮŽEME VÁM S FINANCOVÁNÍM NÁKUPU NEBO PROVOZU 3D TISKÁRNY

Nabízíme řešení pro financování různých aditivních technologií a veškerého příslušenství. Máme zkušený finanční tým, který Vám doporučí financování vhodným finančním produktem, výhodným dotačním programem nebo jejich kombinací.

 

EVROPSKÉ DOTACE

Můžete využít dotace na pořízení výrobních strojů a zařízení. Dále také na vybavení vývojového pracoviště pro průmyslový vývoj a testování produktů a výrobu prototypů. Zajistíme veškerý servis spojený s přípravou žádosti o dotaci a následnou administrací projektu až do úplného proplacení dotace. Ozvěte se, rádi vám pomůžeme

AKTUÁLNÍ DOTAČNÍ PROGRAMY EVROPSKÉ UNIE

PRONÁJEM

Ve spolupráci s leasingovými partnery a také přímo některými výrobci 3D tiskáren jsme připravili atraktivní nabídku na pořízení 3D technologií formou finančního a operativního leasingu.

Přinášíme jedinečnou možnost výhodného financování přímo od výrobce HP na dobu 12 až 60 měsíců s možností předčasného ukončení.

 

ZVÝHODNĚNÉ ÚVĚRY

Spolupracujeme s předními českými bankami při zajištění financování ze zdrojů EIB a záručních programů EIF na nákup 3D tiskáren a dalších námi zastupovaných technologií.

POTŘEBUJETE PORADIT?

Katarína Šoltésová

Katarína Šoltésová

Email: 3dees@3dees.cz

Tel: +420 733 643 826

MÁTE JINÝ SPECIÁLNÍ POŽADAVEK?

DEJTE NÁM O SOBĚ VĚDĚT

KONTAKTUJTE NÁS

X

Vše s vámi probere náš specialista

*Povinné informace
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.
Načítám