Kvalitní a spolehlivý 3D tisk
s jednoduchým ovládáním

ŠPIČKOVÝ FDM TISK V KANCELÁŘI 3D tiskárny série F123

3D tiskárny Stratasys řada F123
Výtisky ze Stratasys F123

PŘEDNOSTI 3D TISKÁREN

    • kvalita tisku na úrovni půrmyslových zařízení
    • jednoduché ovládání
    • minimální požadavky na instalaci a prostory
    • skvělý poměr cena výkon
    • ideální pro design, prototypování, vzdělávání

MALÁ ZAŘÍZENÍ
S VYSOKU KVALITOU TISKU

3D tiskárny Stratasys řady F123

MINIMÁLNÍ PROVOZNÍ
NÁROKY

TISK Z VÍCE
MATERIÁLŮ

JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ
A OBSLUHA

VYSOKÁ KVALITA TISKU
JAKO U VYŠŠÍCH MODELŮ

8ks

POČET STAVEBNÍCH
MATERIÁLŮ

2ks

TISKÁRNY V TÉTO
ŘADĚ

355mm

NEJVĚTŠÍ ROZMĚR
TISKOVÉ KOMORY

VYZKOUŠEJTE SI VZOROVÝ VÝTISK
NA 3D TISKÁRNĚ

3D TISKÁRNY ŘADY
STRATASYS F123

3D tiskárny řady F123 jsou určené do kanceláří, škol, designérských studií a pracovišť vývoje. Spojují v sobě kvalitu výstupů z průmyslových zařízení a jednoduchou obsluhu a minimální nároky na instalaci. Řada F123 zahrnuje 2 tiskárny – F170 a F370, které nabízí stavební komoru až o velikost 355 x 254 x 355 mm.

Obsluha tiskáren nevyžaduje žádné odborné znalosti a může je bezpečně obsluhovat prakticky každý. Najdou velmi široké uplatnění při výrobě prototypů, přípravků a nástrojů, ale i fináních dílů při kusové nebo malosériové výrobě. Pro tisk je možné volit z několika materiálů podle požadovaných vlastností finálních dílů.

Detailní informace k 3D tiskárnám Stratasys F123 

Stáhnout
pdf

Technická specifikace Stratasys F123 

Stáhnout
pdf

JAK VYUŽÍT 3D
TISK VE VÝROBĚ

S tiskárnami F123 můžete vyrábět velmi přesné díly přímo v kanceláři. S tiskárnámi F170 i F370 získáte výstupy na úrovni průmyslových řešení a to na zařízeních s velmi jednoduchou obsluhou a ovládáním.

Uživatelům nabídnou tiskárny možnost volby až 8 stavebních materiálů se specifickými vlastnostmi. Pro tisk lze nastavit několik výšek nanášené vrstvy pro jemnější povrch nebo rychlejší tisk.

STAVEBNÍ MATERIÁLY

Tiskárny řady F123 mohou tisknout z několika materiálů určených spíše pro základní aplikace. Mezi stavebními materiály však najdeme i specifické materiály jako jsou pružný termický polyuretan nebo materiál splňující požadavky na ESD vlastnosti dílů.

STAVEBNÍ MATERIÁLY PRO 3D TISKÁRNY F123

PC-ABS (polycarbonate - acrylonitrile butadiene styrene)

Vynikající mechanické vlastnosti a tepelná odolnost. Vynikající definice prvků a atraktivita povrchu ABS. PC-ABS červená je k dispozici jako materiál schválený společností Stratasys. 

ASA (acrylonitrile styrene acrylate)

Pro výrobu UV stabilních dílů s nejlepší estetikou ze všech materiálů FDM. Ideální pro výrobu dílů pro venkovní infrastrukturu a komerční použití, venkovní funkční prototypy a prototypy automobilových dílů a příslušenství. 

ABS-ESD7™ (acrylonitrile butadiene styrene - static dissipative)

Elektrostaticky disipativní materiál s povrchovým odporem 104 -109 ohmů. Skvělé montážní nástroje pro elektronické a staticky citlivé výrobky. Široce se používá pro funkční prototypy pouzder, krytů a obalů.

ABS-M30™ (acrylonitrile butadiene styrene)

Všestranný materiál vhodný pro tvarové, montážní a funkční aplikace. Známý výrobní materiál pro přesné prototypování.

ABS-CF10 (acrylonitrile butadiene styrene - carbon fiber)

Pevný a tuhý materiál plněný uhlíkovými vlákny pro přípravky, upínací přípravky a další nástrojové aplikace. O více než 50 % tužší a o 15 % pevnější než ABS-M30.

PLA (polylactic acid)

Dobré mechanické vlastnosti a tuhost. Hladká struktura s nízkým kluzným třením. Nejvhodnější pro výrobu přípravků, upínacích přípravků a výrobních pomůcek.

DiranTM 410MF07 (nylon-based polymer)

Dobré mechanické vlastnosti a houževnatost. Hladká struktura s nízkým kluzným třením. Nejvhodnější pro výrobu přípravků, upínacích přípravků a výrobních pomůcek.

FDM™ TPU 92A (thermoplastic polyurethane)

Elastomerový materiál s hodnotou Shore A 92. Extrémně pružný a odolný. Kompatibilní s rozpustnou podložkou. Urychluje výrobu prototypů elastomerů bez nutnosti použití forem.

SOFTWARE

Pro efektivnější řízení vašich tiskových úloh je Fortus 450mc dodáván s integrovaným softwarem GrabCAD Print a Insight.

GrabCAD Print vám umožňuje tisknout přímo z CAD formátů pomocí inteligentních výchozích nastavení a tipů. Máte také přístup k detailním pohledům na modely, zásobníky i k náhledům řezů. V softwaru Insight pak můžete doladit specifikaci tisku dílů a využití materiálu pro vyšší efektivitu nákladů. Uživatel může veškeré parametry manuálně upravit a dosáhnout tak požadovaných vlastností výroby.

FINANCOVÁNÍ PROVOZU
NEBO NÁKUPU

Máme zkušený finanční tým, který Vám doporučí financování vhodným finančním produktem, atraktivním dotačním programem, nebo jejich kombinací.

FINÁLNÍ ÚPRAVY
VÝTISKŮ

3D tiskem to nekončí. Obraťte se na nás a my vám doporučíme vhodné technologie a možnosti povrchových úprav. Společně vybereme to nejlepší řešení právě pro vás.

Načítám