Spolehlivý velkoobjemový
3D tisk

Dostupný systém pro tisk velkých dílů F770 Industrial

Vyndávání velkého výtisku z F770

PŘEDNOSTI 3D TISKÁRNY

    • Velký tiskový prostor pro tisk opravdu velkých dílů
    • Jednoduché ovládání
    • Vyhřívaná stavební komora
    • Nepřetržité sledování procesu tisku pro vysokou kvalitu výstupů

VELKÉ DÍLY BEZ KOMPLIKACÍ

JEDNODUCHÁ
BEZPROBLÉMOVÁ OBSLUHA

VELKÁ
KAPACITA TISKU

SPOLEHLIVÁ OSVĚDČENÁ
TECHNOLOGIE

SNADNÁ VÝROBA
VELKÝCH DÍLŮ

372litrů

STAVEBNÍ KOMORY

24/7

NEPŘETRŽITÝ PROVOZ

140h

BEZOBSLUŽNÉHO TISKU

POTŘEBUJETE PORADIT S VÝBĚREM
ADITIVNÍ TECHNOLOGIE?

3D TISKÁRNA STRATASYS
F770 Industrial

Velkoformátová 3D tiskárna F770 zvládne velké úlohy s kapacitou, kterou potřebujete k výrobě rozměrných dílů. Se stavebním objemem 372 litrů nabízí toto zařízení dostatek prostoru pro tisk velkých výrobních prototypů a dílů.

Právě k tomu je navržena a prakticky kdokoli může zahájit výrobu. V kombinaci s dostupnou cenou je spolehlivý velkoformátový 3D tisk a úspora času mnohem dostupnější. 

F770 využívá časem prověřenou technologii stavební komory, která zajišťuje přesné řízení teploty na každém centimetru vyráběné součástky, i když je dlouhá. A software GrabCAD Print obsahuje nástroje navržené pro práci s velkými díly, takže si můžete být jisti, že to, co modelujete v CAD bude vyrábět také tiskárna.

Rozměry tiskového prostoru: 1000 x 610 x 610 mm

Detailní informace k 3D tiskárně F770 

Stáhnout
pdf

JAK VYUŽÍT 3D
TISK VE VÝROBĚ

Značný objem stavební komory tiskárny F770 znamená, že můžete vytvářet větší nástroje v jednom kuse, místo abyste je skládali z více dílů, které je třeba spojovat dohromady.

Tisk na F770 je dokonalým nástrojem pro malosériové koncové díly, jejichž výroba pomocí CNC obrábění nebo jiných tradičních výrobních metod není hospodárná. Má ideální velikost, aby vyhovovala potřebám menších výrobních sérií, ať už se jedná o mnoho menších dílů nebo několik velkých dílů.

STAVEBNÍ MATERIÁLY

Tiskárna F770 má menší nabídku stavebních materiálů než další zařízení Stratasys, dokáže z nich však vyrábět díly ve velkých rozměrech.

STAVEBNÍ MATERIÁLY PRO 3D TISKÁRNU F770

ABS-M30™ (acrylonitrile butadiene styrene)

Všestranný materiál, vhodný pro tvarové, montážní a funkční aplikace. Známý výrobní materiál pro přesné prototypování. 

ASA (acrylonitrile styrene acrylate)

Pro výrobu UV stabilních dílů s nejlepší estetikou ze všech materiálů FDM. Ideální pro výrobu dílů pro venkovní infrastrukturu a komerční použití, venkovní funkční prototypy a prototypy automobilových dílů a příslušenství. 

CERTIFIKACE A DALŠÍ
INFORMACE KE STAŽENÍ

STRATASYS dbá na poskytování informací o zdravotní nezávadnosti technologie 3D tisku, technických a jiných vlastnostech vytištěných dílů. Pokud zde nenajdete to, co potřebujete, ozvěte se nám.

Porovnání materiálů 

Stáhnout
pdf

F770 Datasheet         

Stáhnout
pdf

SOFTWARE

Velikost vyráběných dílů není jedinou vlastností F770. Software GrabCAD Print poskytuje intuitivní pracovní postup od CAD k tisku. Součástí je také software Insight pro pokročilé uživatele, kteří chtějí doladit své soubory pro větší kontrolu nad výsledky tisku. 

Spolehněte se na inteligentní výchozí nastavení, tipy na nástroje a upozornění, která vás provedou bezproblémovým tiskovým procesem.

Všechny F770 jsou dodávány s MTConnect.

FINANCOVÁNÍ PROVOZU
NEBO NÁKUPU

Máme zkušený finanční tým, který Vám doporučí financování vhodným finančním produktem, atraktivním dotačním programem, nebo jejich kombinací.

FINÁLNÍ ÚPRAVY
VÝTISKŮ

3D tiskem to nekončí. Obraťte se na nás a my vám doporučíme vhodné technologie a možnosti povrchových úprav. Společně vybereme to nejlepší řešení právě pro vás.

Načítám