3D TISKÁRNY STRATASYS

Společnost Stratasys nabízí široké portfolio 3D tiskáren pro rychlé prototypování i výrobu. Využívají různé technologie 3D tisku z plastů a fotopolymerů a patří mezi nejvýkonější a nespolehlivější na trhu. Zařízení Stratasys jsou výjimečná širokou nabídkou osvědčených materiálů pro průmysl. Díky velkému množství dostupných stavebních materiálů mohou vytištěné díly získat různé vlastnosti podle určení. Vytisknout můžete díly extrémně tuhé, pružné nebo biokompatibilní. Velmi zajímavé jsou materiály splňující bezpečnostní standardy v automotive a letectví.

Model Fortus 450mc je vhodný pro 3D tisk prototypů a finálních dílů z pokročilých materiálů, kdežto 3D tiskárny série F123 patří mezi skvélé pomocníky v kancelářích pro design a prototypování. 3D tiskárna Origin One je vynikající pro přesný a detailní tisk z fotopolymerů a opakovatelnost výroby ze základních i pokročilých materiálů. Přednosti této 3D tiskárny jsou vysoká přesnost, opakovatelnost a hladkost povrchu vytistěného produktu.

FDM 3D tiskárny STRATASYS pro přesný a spolehlivý výkon FDM 3D tiskárny
rychlá, přesná a opakovatelná výroba malých i velkých dílů z širokého portfolia materiálů.
3D tiskárny P3 3D tiskárny P3
rychlý tisk fotopolymerů s hladkým povrchem a vynikajícím detailem, možnost tisku.

Jak funguje 3D tiskárna STRATASYS

VYUŽITÍ 3D TISKÁREN STRATASYS V PRŮMYSLU

Technologie 3D tisku od společnosti Stratasys jsou určeny pro výrobu prototypů i finálních dílů. Velkou výhodou oproti jiným technologiím je vedle široké nabídky materiálů také šíře samotného portfolia tiskáren. Můžete si tedy s naší pomocí zvolit technologii pro základní prototypování, tisk malý i rozměrných dílů.

Samozřejmostí je plná využitelnost 3D tiskáren v procesu digitální výroby, kdy se stanou součástí ekosystému obsahujícího průmyslové 3D tiskárny, 3D skenery, postprocesní zařízení, CAD software, informační systém a kvalifikovanou pracovní sílu.

Pokud máte zájem o tradiční značku 3D tiskáren, můžete se podívat zda-li by vám nevyhovovala HP 3D tiskárna

Načítám