3D TISKÁRNY FORMLABS

Pro tisk z plastového prášku využívají 3D tiskárny Formlabs technologii SLS (Slective Laser Sintering). Tiskárny nabízejí přesný a kvalitní tisk plastových dílů s dobrými mechanickými vlastnostmi. Primární využití najdou především v prototypování a designu. V případech, kdy nejsou požadovány vysoké nároky na mechanické vlastnosti a odolnost pak také ve výrobě konečných dílů.

Velkou výhodou 3D tiskáren Formlabs je velmi zajímavý poměr pořizovacích nákladů technologie a parametrů vyrobených dílů. Tiskárny mají velmi intuitivní systém ovládání prostřednictvím dotykových displejů a jejich obsluha je snadná.

3D printer Formlabs Fuse 1+ 30W 3D tiskárna pro malosériovou výrobu a prototypování
SLS tiskárna s výkonným laserem pro malosériovou výrobu a prototypování plastových dílů

PŘEDSTAVENÍ FUNGOVÁNÍ SLS TISKÁREN FORMLABS

DOSTUPNÉ 3D TISKÁRNY S TECHNOLOGIÍÍ SLS PRO RYCHLÉ A KVALITNÍ PROTYPOVÁNÍ A MALOSÉRIOVOU VÝROBU

3D tisk je v Česku často vnímán jako nástroj pro prototypování a jednoduchou produkci přípravků do výroby. 3D tiskárny Formlabs nabízejí kombinaci velmi dostupné technologie, která dokáže vyrábět díly s mechanickou kvalitou dílů jen o málo horší než u násobně dražších průmyslových technologií. Právě tento poměr pořizovacích nákladů technologie a parametrů vytištěných dílů je hlavní konkurenční výhodou 3D tiskáren Formlabs.

Načítám