Průmyslové 3D TISKÁRNY HP

Průmyslové 3D tiskárny HP Jet Fusion primárně slouží pro rychlé prototypování a velkoobjemovou produkci plastových dílů. Nabízí opakovatelnou přesnost výroby komponentů v malých i velkých sériích. Zařízení jsou snadná na obsluhu a snadno škálovatelná pro potřebný objem výrobní kapacity.

HP nabízí také 3D tiskárny pro prototypování se snadnou obsluhou díky all-in-one řešení. Model HP 580 umožňuje také výrobu plnobarevných funkčních dílů, což žádná jiná technologie aktuálně nenabízí. Vysoká mechanická a chemická odolnost výtisků jsou základním rysem technologie HP Jet Fusion.
 

3D tiskárny Jet fusion 500 HP pro jednoduché a rychlé řešení pro malé prototypy 3D tiskárny pro prototypování a plnobarevný tisk
jednoduché a rychlé řešení pro malé prototypy, unikátní možnost plnobarevného tisku plně funkčních plastových dílů.
HP Jet fusion 4200 pro efektivní řešení s konstantní dobou výroby i vysokou přesnost dílů 3D tiskárna pro malosériovou výrobu
efektivní řešení s konstantní dobou výroby, možnost přesného plánování, vysoká přesnost tisku, stejné parametry dílů v sériích.
3D tiskárny HP Jet Fusion 5200 pro rychlou výrobu s nízkými provozními náklady a přesnost 3D tiskárny pro velkoobjemovou výrobu
rychlá výroba s nízkými provozními náklady, snadné plánování kapacity, vysoká produkce, velká variabilita a opakovatelná přesnost.
Jak funguje 3D tiskárna HP
3D DIGITÁLNÍ VÝROBA S 3D TISKÁRNAMI HP JET FUSION

3D tisk je v Česku často vnímán jako nástroj pro prototypování a jednoduchou produkci přípravků do výroby. 3D tiskárny HP Jet Fusion představují reálný příklad digitální výroby, která obnáší rychlost, kvalitu a opakovatelnou přesnost. Je navíc provázána s komplexními informačními systémy, které sledují a zaznamenávají kvalitu výstupů, kontrolní měření, finální postprocessing a doručení vytištěných dílů koncovému uživateli.

3D digitální výroba s pomocí aditivních technologií je ekosystémem obsahujícím průmyslové 3D tiskárny, 3D skenery, postprocesní zařízení, CAD software, informační systém a kvalifikovanou pracovní sílu.

X

Vše s vámi probere náš specialista

*Povinné informace
Načítám