3D skenery ZEISS a GOM

3D skenování patří k významným částem procesu 3D tisku a to nejen z pohledu digitalizace předmětu a získání 3D modelu pro 3D tisk, ale také z hlediska kontroly přesnosti a monitorování kvality výstupů digitální výroby na 3D tiskárnách. Ve 3Dees Industries využíváme špičkové skenovací technologie jak pro kontrolu vlastní výroby 3D tiskem tak pro externí zakázkové měření. Díky mnohaletým zkušenostem můžeme našim klientům poradit s výběrem vhodného řešení pro 3D skenování. Jsme partnery společnosti ZEISS, jednoho z průkopníků v oblasti optiky, optoelektroniky a 3D skenování.

Se společnostmi ZEISS a GOM dlohodobě pracujeme na zvyšování know-how v oblasti 3D skenování, které rádi předáme i vám. Pracujeme s mobilními optickými 3D skenery s výborným rozlišením a vysokou přesností. Laserový skener využíváme v případě, kdy je potřeba maximální mobilita a preferovaná je hlavně rychlost skenování. Pro potřeby mimořádně vysoké přesnosti skenování zajistíme snímání objektů 3D skenery v proužkovou projekcí nebo počítačovou tomografií CT. V portfoliu máme také optický 3D skener snímající kromě tvaru také barvy a texturu.

3D skener GOM ATOS Q je mobilní optický 3D skener s vysokou přesností 3D skener GOM ATOS Q
mobilní optický 3D skener s vysokou přesností a rozlišením pro přesné skenování malých a středně velkých objektů
3D skener ZEISS T-SCAN je ruční laserový 3D skener se stacionární trackovací stanicí 3D skener ZEISS T-SCAN
ruční laserový 3D skener se stacionární trackovací stanicí pro přesné a rychlé měření velkých objektů
ZEISS T-SCAN hawk je ruční plně mobilní laserový 3D skener s integrovanou fotogrammetrií 3D skener ZEISS T-SCAN hawk
ruční plně mobilní laserový 3D skener s integrovanou fotogrammetrií pro měření na široké škále velikostí skenovaných dílů
GOM Scan 1 je mobilní a velmi kompaktní 3D skener využívající Stereo a Blue Light technologie GOM Scan 1
mobilní a velmi kompaktní 3D skener využívající Stereo a Blue Light technologie, dostupné řešení pro malé a střední objekty

K 3D skenerům nabízíme

3D tiskárny

Pomocí 3D skeneru získáte data využitelná pro 3D tisk anebo kontrolu dílů vytištěných na 3D tiskárně. U průmyslových 3D tiskáren pro objemovou výrobu dílů je 3D skenování klíčovou součástí.

Ochotně vám poradíme při výběru 3D tiskárny podle vašich potřeb.

Software

Pro práci s 3D skenery GOM a ZEISS je určen software GOM Inspect Suite, který zahrnuje celý metrologický proces od snímání až po PDF reporty. Díky intuitivnímu ovládání se s ním naučíte pracovat velmi brzy.

GOM Inspect Suite je kompatibilní se všemi nabízenými 3D skenery GOM a ZEISS. 

Financování

Námi nabízené 3D skenery GOM a ZEISS jsou špičková zařízení se širokým uplatněním v metrologické praxi.

Součástí naší práce je poradit vám s různými možnostmi financování jejich nákupu a případně provozu.

X

Vše s vámi probere náš specialista

*Povinné informace
Načítám