POŽADAVKY NA 3D U NÁS - CO OD VÁS POTŘEBUJEME

Předtím, než nám pošlete vaše požadavky na 3D tisk, projděte si níže uvedené body. Urychlíte tím vyřízení vašeho požadavku:

 

Mějte připravený konkrétní 3D model. Z něj vychází, na čem a z čeho budeme tisknout a jaká bude cena 3D tisku. Ideálními formáty 3D modelu jsou .stl nebo 3mf. Případně jsem schopni pracovat i s formáty .obj, .step a .iges.

Stručně uveďte, k čemu má výtisk sloužit a jakou má snést funkční zátěž. Jde vám o prezentační kus, funkční prototyp a nebo finální díl.

Pokud nemáte 3Dmodel, projděte si databáze volně stažitelných 3D modelů (např. Thingiverse nebo GrabCad) a pošlete nám odkaz na model, který se vašemu požadavku blíží nejvíce.

Jestliže není 3D model volně ke stažení, pošlete sérii obrázků předmětu vyfocených z různých úhlů s přiloženým měřítkem. 3D model pomůžeme získat 3D skenováním reálného objektu nebo finálními úpravami pomocí 3D modelování.

Ve spolupráci s partnerskými konstrukčními kancelářemi zajistíme služby reverzního inženýrství.

Neexistuje univerzální odpověď na cenu 3D tisku. Každý objekt má svá specifika, vyžaduje jinou technologii 3D tisku a jiný materiál. Rádi vám poradíme

Máte jiný speciální požadavek?

dejte nám o sobě vědět

KONTAKTUJTE NÁS