3D skenery THOR3D

3D skenování patří k významným částem procesu 3D tisku, designu nebo uchování kulturního dědictví. Ve 3Dees Industries využíváme špičkové skenovací technologie jak pro kontrolu vlastní výroby 3D tiskem tak pro externí zakázkové měření. Díky mnohaletým zkušenostem našich odborníků vám dokážeme poradit s výběrem vhodného zařízení pro 3D skenování, které bude odpovídat vašim potřebám.

Jsme partnery společnosti THOR3D výrobce kvalitních optických skenerů, které vynikají kvalitními parametry rozlišení a přesnosti, jednoduchou obluhou a mobilitou zařízení. Mimo to jsou zajímavé tím, že vedle samotné geometrie skenovaného objektu snímají i jeho strukturu, což řada skenerů nedokáže. Díky tomu nachází aplikaci v oborech jako je umění, muzejnictví a řada dalších. 3D skenery THOR3D jsou zajímavé také pro využití ve výuce na školách.

K 3D skenerům nabízíme

3D tiskárny

Pomocí 3D skeneru získáte data využitelná pro 3D tisk anebo kontrolu dílů vytištěných na 3D tiskárně. U průmyslových 3D tiskáren pro objemovou výrobu dílů je 3D skenování klíčovou součástí.

Ochotně vám poradíme při výběru 3D tiskárny podle vašich potřeb.

Software

Pro práci s 3D skenery je určen software GOM Inspect Pro, který zahrnuje celý metrologický proces od snímání až po PDF reporty.. 3D skenery Thor3D pak pracují s vlastním software.

Software vás provede každou metrologickou úlohou a díky intuitivnímu ovládání se s ním naučíte pracovat velmi brzy.

Financování

Námi nabízené 3D skenery jsou špičková zařízení se širokým uplatněním v metrologické praxi.

Součástí naší práce je poradit vám s různými možnostmi financování jejich nákupu a případně provozu.

 

Příslušenství k 3D skenerům

Nabízíme sublimační spreje, referenční body a další profesionální příslušenství pro 3D skenování.

Všechny nabízené produkty před zahrnutím do eshopu otestujeme a sami je také používáme.

Načítám