Domů / 3D-shop

3D tiskárna Zortrax M200

Kód: PR1
PROFESIONÁLNÍ 3D TISKÁRNA ZORTRAX
Dostupnost: Ihned
59.169 Kč
3D tiskárna Zortrax M200

Profesionální 3D tiskárna Zortrax

Zortrax M200 představuje integrované prostředí vysoce přesné 3D tiskárny, softwaru Z-Suite a široký výběr originálních tiskových materiálů Z-Filament. Tato 3D tiskárna je vhodná pro odvětví architektury, strojírenství, zdravotnictví a designu. Technologie Layer Plastic Deposition (LPD) umožňuje v 3D tiskárně použití různých materiálů s odlišnými fyzikálními vlastnostmi. Originální náplně Z-Filament garantují vysokou kvalitu tisku. Jeden filament Z-ABS® v bílé barvě se dodává společně s tiskárnou. 

Software Z-Suite®, který je součástí zakoupeného balíčku, je kompatibilní s většinou CAD modelovacích programů a je vhodný pro prostředí Windows i Mac OS X. Intuitivní rozhraní softwaru umožňuje importování souborů ve formátu .STL. Na 3D tiskárně Zortrax M200 lze tisknout offline díky zabudované čtečce SD karet.

3D tiskárna Zortrax M200 a její využití

Na trhu můžete vybírat z mnoha typů 3D tiskáren, dostupných v různé kvalitě i ceně. Zajišťujeme prodej 3D tiskárny Zortrax M200, která disponuje dostatečně velkou tiskovou plochou, využívá běžně dostupné materiály a je za příznivou cenu. Náplně pořídíte v široké škále barevných odstínů. Vysoko profesionální výstupy získáte za minimální tiskové náklady. 3D tiskárna Zortrax je tak skvělou volbou pro profesionální i hobby účely.

Oceníte její moderní provedení s bočními kryty, díky kterým si 3D tiskárna během tisku udržuje konstantní kvalitu a výsledné modely tak dosahují nejlepšího možného provedení. Tyto kryty u nás zakoupíte také samostatně a i ve vylepšené verzi. Z dalšího nezbytného příslušenství ke 3D tiskárně prodáváme například tiskovou plochu, trysku, větrák nebo startovací sadu s kompletním příslušenstvím. Do naší 3D tiskárny Zortrax M200 se opravdu vyplatí investovat.

Prodej 3D tiskárny s řadou ocenění

3D tiskárna Zortrax M200 získala celou řadu ocenění i na mezinárodním poli. Například v rámci hodnocení desktop tiskáren, které proběhlo na 3D HUBS, obsadila první místo za duben 2015 a ve stejném měsíci vyhrála souboj 3D tiskáren na Pražském 3D Expo.

V našem centru 3D tisku se na vlastní oči přesvědčíte, jak 3D tiskárna Zortrax funguje a budete si ji moci i zakoupit. Objednávku samozřejmě lze realizovat i přes náš e-shop, kde aktuálně nabízíme i prodej 3D tiskárny Zortrax Inventure. V případě zájmu můžete využít také školení 3D tisku. Pokud máte jakékoliv dotazy, nejen ohledně 3D tiskárny Zortrax M200, neváhejte nás kontaktovat.

Stojí za pozornost
Boční kryty na Zortrax M200 (3ks) Boční kryty na Zortrax M200 (3ks) Kód: PR2 Výprodej Výprodej
Dostupnost: Ihned
Boční kryty na 3D tiskárnu Zortrax M200
1.924 Kč
Detail
Z-ULTRAT® filament Z-ULTRAT® filament Kód: ZFL2
Dostupnost: Ihned
Z-ULTRAT® je jeden z nejpevnějších filamentů
1.390 Kč
Detail
Z-HIPS® filament Z-HIPS® filament Kód: ZFL4
Dostupnost: Ihned
Z-HIPS® - vysoká odolnost proti nárazu
1.390 Kč
Detail
Z-ABS® filament Z-ABS® filament Kód: ZFL1
Dostupnost: Ihned
Z-ABS® Klasický, všestranný a vysoce efektivní termoplast.
979 Kč
Detail
Z-GLASS® filament Z-GLASS® filament Kód: ZFL18
Dostupnost: Ihned
Z-GLASS® pro tisk průsvitných prvků
1.390 Kč
Detail

Vlastníkem značky 3Dees je Naviga 4

www.naviga4.cz

nav

Prodej 3D tiskáren zajišťuje Imanica s.r.o.

www.imanica.cz

imanica.cz

Náš projekt designových krytů protéz

www.art4leg.com

3dt

Partnerem projektu je portál 3D-tisk

www.3D-tisk.cz

3dt

© Používáme e-shop oXyShop X5 od společnosti oXy Online s.r.o.