Domů / 3D-shop

3D tiskárna Zortrax M200

Kód: PR1
PROFESIONÁLNÍ 3D TISKÁRNA ZORTRAX
Dostupnost: Ihned
59.169 Kč
3D tiskárna Zortrax M200

Technické parametry: tisková plocha 200x200x180 mm, celkový modelovací prostor 7200 cm3, tloušťka vrstvy od 0.09 mm. 

Profesionální 3D tiskárna Zortrax

Zortrax M200 představuje integrované prostředí vysoce přesné 3D tiskárny, softwaru Z-Suite a široký výběr originálních tiskových materiálů Z-Filament. Tato 3D tiskárna je vhodná pro odvětví architektury, strojírenství, zdravotnictví a designu. Technologie Layer Plastic Deposition (LPD) umožňuje v 3D tiskárně použití různých materiálů s odlišnými fyzikálními vlastnostmi. Originální náplně Z-Filament garantují vysokou kvalitu tisku. Jeden filament Z-ABS® v bílé barvě se dodává společně s tiskárnou. 

Software Z-Suite®, který je součástí zakoupeného balíčku, je kompatibilní s většinou CAD modelovacích programů a je vhodný pro prostředí Windows i Mac OS X. Intuitivní rozhraní softwaru umožňuje importování souborů ve formátu .STL. Na 3D tiskárně Zortrax M200 lze tisknout offline díky zabudované čtečce SD karet.

3D tiskárna Zortrax M200 a její využití

Na trhu můžete vybírat z mnoha typů 3D tiskáren, dostupných v různé kvalitě i ceně. Zajišťujeme prodej 3D tiskárny Zortrax M200, která disponuje dostatečně velkou tiskovou plochou, využívá běžně dostupné materiály a je za příznivou cenu. Náplně pořídíte v široké škále barevných odstínů. Vysoko profesionální výstupy získáte za minimální tiskové náklady. 3D tiskárna Zortrax je tak skvělou volbou pro profesionální i hobby účely.

Oceníte její moderní provedení s bočními kryty, díky kterým si 3D tiskárna během tisku udržuje konstantní kvalitu a výsledné modely tak dosahují nejlepšího možného provedení. Tyto kryty u nás zakoupíte také samostatně a i ve vylepšené verzi. Z dalšího nezbytného příslušenství ke 3D tiskárně prodáváme například tiskovou plochu, trysku, větrák nebo startovací sadu s kompletním příslušenstvím. Do naší 3D tiskárny Zortrax M200 se opravdu vyplatí investovat.

Prodej 3D tiskárny s řadou ocenění

3D tiskárna Zortrax M200 získala celou řadu ocenění i na mezinárodním poli. Například v rámci hodnocení desktop tiskáren, které proběhlo na 3D HUBS, obsadila první místo za duben 2015 a ve stejném měsíci vyhrála souboj 3D tiskáren na Pražském 3D Expo.

V našem centru 3D tisku se na vlastní oči přesvědčíte, jak 3D tiskárna Zortrax funguje a budete si ji moci i zakoupit. Objednávku samozřejmě lze realizovat i přes náš e-shop, kde aktuálně nabízíme i prodej 3D tiskárny Zortrax Inventure. V případě zájmu můžete využít také školení 3D tisku. Pokud máte jakékoliv dotazy, nejen ohledně 3D tiskárny Zortrax M200, neváhejte nás kontaktovat.

Stojí za pozornost
Z-GLASS® filament Z-GLASS® filament Kód: ZFL18
Dostupnost: Ihned
Z-GLASS® pro tisk průsvitných prvků
1.390 Kč
Detail
Boční kryty na Zortrax M200 (3ks) Boční kryty na Zortrax M200 (3ks) Kód: PR2 Výprodej Výprodej
Dostupnost: Ihned
Boční kryty na 3D tiskárnu Zortrax M200
1.924 Kč
Detail
Z-ULTRAT® filament Z-ULTRAT® filament Kód: ZFL2
Dostupnost: Ihned
Z-ULTRAT® je jeden z nejpevnějších filamentů
1.390 Kč
Detail
Z-HIPS® filament Z-HIPS® filament Kód: ZFL4
Dostupnost: Ihned
Z-HIPS® - vysoká odolnost proti nárazu
1.390 Kč
Detail
Z-ABS® filament Z-ABS® filament Kód: ZFL1
Dostupnost: Ihned
Z-ABS® Klasický, všestranný a vysoce efektivní termoplast.
979 Kč
Detail

Vlastníkem značky 3Dees je Naviga 4

www.naviga4.cz

nav

Prodej 3D tiskáren zajišťuje Imanica s.r.o.

www.imanica.cz

imanica.cz

Náš projekt designových krytů protéz

www.art4leg.com

3dt

Partnerem projektu je portál 3D-tisk

www.3D-tisk.cz

3dt

© Používáme e-shop oXyShop X5 od společnosti oXy Online s.r.o.