Financování nákupu a provozu
3D tiskáren

POMŮŽEME VÁM S FINANCOVÁNÍM NÁKUPU NEBO PROVOZU 3D TISKÁRNY

Nabízíme řešení pro financování různých aditivních technologií a veškerého příslušenství. Máme zkušený finanční tým, který Vám doporučí financování vhodným finančním produktem, výhodným dotačním programem nebo jejich kombinací.

 

EVROPSKÉ DOTACE

Finance z dotačních programů můžete využít na pořízení technologií 3D digitální výroby z několika různých zdrojů. Ty se mezi sebou liší například různou výší poskytnuté dotace, různým koncipováním projektu a také podmínkami programů. Dotaci lze využít pro nákup výrobních strojů a zařízení. Dále může firma dotaci využít pro vybavení vlastního vývojového pracoviště či pro firemní vývoj produktů.

Spolupracujeme se zkušenými dotačními poradci se zkušenostmi více než 15 let, kteří zajistí veškerý servis spojený s přípravou žádosti o dotaci a následnou administrací projektu až do úplného proplacení dotace. Ozvěte se, rádi vám pomůžeme.

Více informací najdete na našem blogu.

AKTUÁLNÍ DOTAČNÍ PROGRAMY EVROPSKÉ UNIE

 

PRONÁJEM TECHNOLOGIE

Ve spolupráci s leasingovými partnery a také přímo některými výrobci 3D tiskáren jsme připravili atraktivní nabídku na pořízení 3D technologií formou pronájmu.

Nabízíme jak standardní pronájem, kdy je technologie instalována po dobu pronájmu u vás a plně jí obsluhujete a využíváte podle potřeb. Vedle toho nabízíme pronájem produkční kapacity technologie. V tomto případě vám máte zarezervovánu předem dohodnutou kapacitu technologie. Nemusíte se starat o vlastní provoz technologie a obsluhovat ji.

Více informací o pronájmu a jeho variantách si můžete přečíst na našem blogu.

 

ZVÝHODNĚNÉ ÚVĚRY S NULOVÝM ÚROKEM

Využite zvýhodněné úvěry a finanční příspěvek programu EXPANZE. Díky tomu získáte výhodou kombinaci komerčního úvěru a veřejné podpory na pořízení technologií nebo výstavbu. Získejte finanční příspěvek k úvěru až do výše 15 %.

Při využívání zvýhodněných úvěrů spolupracujeme s naším partnerem ČSOB Leasing, který pomůže s prvotní analýzou i vyřízením veškeré dokumentace a formálních náležitostí.

Bližší informace a základní parametry jsme sepsali do článku.

ZAJÍMAJÍ VÁS BLIŽŠÍ INFORMACE?

Katarína Šoltésová

Katarína Šoltésová

Email: 3dees@3dees.cz

Tel: +420 733 643 826

MÁTE JINÝ DOTAZ?

DEJTE NÁM O SOBĚ VĚDĚT

KONTAKTUJTE NÁS

Načítám