Tiskněte bílé nebo barevné
funkční díly za zlomek času

BAREVNÉ 3D TISKÁRNY HP JET FUSION
500

PŘEDNOSTI 3D TISKÁRNY

    • Rychlá výroba funkčních prototypů a menších sérií 
    • Neomezený barevný funkční design
    • Jednoduchá obsluha zařízení 
    • Žádný odpad, všechen nespotřebovaný materiál se znovu využije

PLNĚ INTEGROVANÉ
A KOMPAKTNÍ TISKOVÉ ŘEŠENÍ

INTUITIVNÍ
UŽIVATELSKÉ
ROZHRANÍ

AUTOMATICKÉ MÍCHÁNÍ,
PLNĚNÍ A RECYKLACE
STAVEBNÍHO MATERIÁLU

ŘEŠENÍ PRO MALÉ
A STŘEDNÍ TÝMY VÝVOJÁŘŮ,
DESIGNOVÁ STUDIA A ŠKOLY

BÍLÝ NEBO PLNĚ
BAREVNÝ TISK PODLE
VAŠICH POŽADAVKŮ

18H

OD ZADÁNÍ PO VYJMUTÍ DÍLŮ
Z CELÉHO STAVEBNÍHO
PROSTORU

10s

RYCHLOST TISKU JEDNÉ VRSTVY
BEZ OHLEDU NA TO, JAK
SLOŽITÝ DÍL TISKNETE

80%

RECYKLOVANÉHO PRÁŠKU
A 20 % ČERSTVÉHO MATERIÁLU
PRO KVALITNÍ TISK

VYZKOUŠEJTE SI VZOROVÝ VÝTISK
NA 3D TISKÁRNĚ

3D TISKÁRNY HP
JET FUSION 540 A 580

3D tiskárny HP Jet Fusion 540 a 580 zajistí přesný tisk dílů s jemnými a propracovanými detaily.  Vyrobí jednobarevné i plně barevné plastové díly z houževnatého, mechanicky a chemicky odolného materiálu PA 12.

Oproti vysoce produktivní 3D tiskárně HP 4200 probíhá celý proces přípravy materiálu, 3D tisku dílů a následné chlazení, odstraňování a recyklace nevyužitého materiálu v jednom zařízení. Od zadání do tisku po vyjmutí hotových dílů neuplyne ani den.

Dokážete vytvořit návrh, otestovat jej a znovu vyrobit více variant v řádu hodin. O nic se nestaráte. Obsluha zařízení je velmi jednoduchá a nevyžaduje hluboké technické znalosti.

3D tiskárna HP Jet Fusion 540 je pro uživatele, kteří nepotřebují plnobarevné díly a postačí jim plně funkční plastové díly v bílé barvě. 3D tiskárna HP Jet Fusion 580 naopak představuje revoluční aplikaci barvy vpečené do povrchu plastového výtisku a umožní tak naprosto nové využití 3D tisku ve vývoji a výrobě nových produktů a služeb.

Obě 3D tiskárny jsou vhodné pro designéry, konstruktéry a výrobce, kteří chtějí využít menší tiskovou plochu a možnosti, které poskytuje bílý nebo plnobarevný 3D tisk.

 

Společnost Hewlett Packard přerušila výrobu těchto zařízení. Pokud o ně máte nicméně stále zájem, obraťe se na nás a rádi pro vás najdeme vhodné starší zařízení, které je plně servisované. Případně vám doporučíme obdobnou aditivní technologii.

 

Detailní informace k 3D tiskárně HP Jet Fusion 540 (bílý tisk)

Stáhnout
pdf

Detailní informace k 3D tiskárně HP Jet Fusion 580 (barevný tisk)

Stáhnout
pdf

PŘÍKLADY
APLIKACÍ

Technologie 3D tisku Multi Jet Fusion umožňuje rychlé zavádění nových produktů do výroby. Na jednom zařízení vytvoříte několik variant prototypu, které byste na jiné tiskárně strávili tiskem jediného dílu. Navíc vyrobíte zcela funkční a mechanicky odolný výrobek a to buď v bílé, nebo barevné variantě.

Technologie firmy Hewlett Packard nahrazuje jiné aditivní technologie a taky konvenční výrobu plastových prototypů jako např. obrábění.

PODÍVEJTE SE, JAK 3D TISK HP JET FUSION VYUŽÍVAJÍ V ČESKÝCH I ZAHRANIČNÍCH FIRMÁCH

Fotogalerie

3D tiskárny HP Jet Fusion 540 a 580 vyrobí díly s jemnými a propracovanými detaily z termoplastu s optimálními mechanickými vlastnostmi.

STAVEBNÍ MATERIÁLY
3D TISKÁRNY HP

Z hlediska další úspory nákladů je na poli 3D tisku revoluční novinkou HP Open Material Platform – pružný nástup nových materiálů a přirozená konkurence na trhu mezi více výrobci. Náklady na pořízení stavebních materiálů se budou postupně snižovat a zároveň zvyšovat jejich kvalita.

STAVEBNÍ MATERIÁLY PRO 3D TISKÁRNY HP JET FUSION 540 A 580 

HP 3D High Reusability CB PA 12

Silný termoplast pro funkční prototypy a finální díly s vysokou hustotou a optimálními technickými vlastnostmi. Umožňuje plnobarevný tisk.

 

CERTIFIKÁTY A
DALŠÍ INFORMACE

Hewlett Packard dbá na poskytování informací o zdravotní nezávadnosti technologie 3D tisku nebo technických a jiných vlastnostech vytištěných dílů. Pokud zde nenajdete to, co potřebujete, ozvěte se nám.


BIOKOMPATIBILITA STAVEBNÍCH MATERIÁLŮ A VYTIŠTĚNÝCH DÍLŮ

Prohlášení o biokompatibilitě materiálu CB PA 12

Stáhnout
pdf

Prohlášení o zdravotní nezávadnosti výtisků při styku s pokožkou

Stáhnout
pdf

Informace o zdravotní nezávadnosti provozu 3D tiskárny

Stáhnout
pdf

 

SOFTWARE

Pokud chcete využít všech možností 3D tisku, potřebujete mít kvalitní 3D model. Dnešní softwarová řešení dokáží nejen 3D model vytvořit, upravit velikost a konvertovat do vhodného formátu, ale také jej topologicky optimalizovat a pokrýt barevnou texturou.

Před modelováním pro 3D tisk na technologii HP Multi Jet Fusion je dobré se obeznámit s několika základními pravidly a informacemi.

K vytvoření 3D modelu pro 3D tisk je možné využít různé softwary včetně nejčastěji používaných CAD software. Pokud s nějakým CAD programem pracujete, můžete ho bez problémů využívat při přípravě dat pro 3D tisk.

FINANCOVÁNÍ NÁKUPU
NEBO PROVOZU

Nabízíme řešení pro financování technologií HP Multi Jet Fusion. Máme zkušený finanční tým, který Vám doporučí financování vhodným finančním produktem, atraktivním dotačním programem, nebo jejich kombinací.

FINÁLNÍ ÚPRAVY
VÝTISKŮ

Každá technologie práškového 3D tisku včetně HP Multi Jet Fusion vyžaduje postprocesní úpravu výtisku. Vždy se jedná o jednoduché finální odstranění tenké vrstvy nespečeného stavebního materiálu, který ulpí na povrchu dílu. Nejlépe toho docílíte otryskáním balotinou nebo jemnou směsí plastového prášku. Další úpravou může být například barvení nebo lakování.

Nabízíme funkční a z pohledu cena/výkon velice efektivní varianty postprocesních zařízení.

Načítám