3D skenery

3D skenery mají široké uplatnění při vývoji a designu nových produktů, kontrole kvality výroby nebo reverzním inženýrství. Jejich aplikace se neustále rozšiřují a díky cenové dostupnosti roste i skupina jejich uživatelů. 3D scanner nebo chcete-li 3D skener využívá různé technologie, nejčastěji využívanými skenery jsou optické a laserové skenery.

V 3Dees Industries chceme nabízet zákazníkům pouze prověřené skenery, které patří k nejlepší zařízením na trhu. Proto jsme navázali spolupráci s výrobci 3D skenerů ZEISS a GOM určených pro průmyslový vývoj a výrobu, a 3D skenerů THOR3D určených pro designéry, školy nebo muzea.

Všechny nabízené 3D skenery jsou vysoce mobilní zařízení se snadným ovládáním a velice rychlým zpracováním dat. Nabízejí výborné parametry a vynikají poměrem výkon/cena.

Naši specialisté vám rádi pomohou s výběrem skeneru vhodného pro aplikace, kterými se zabýváte nebo výběrem 3D tiskárny pro vaši výrobu. 

3D skenery GOM a ZEISS jsou profesionálním zařízením pro průmyslové aplikace 3D skenery GOM a ZEISS
Profesionální zařízení pro průmyslové aplikace při vývoji, designu, kontrole kvality nebo reverzním inženýrství. S těmito 3D skenery zvládnete i velmi složité metrologické úlohy.
Profesionální příslušenství pro 3D skenery a 3D skenování. Příslušenství pro 3D skenery
Profesionální příslušenství pro 3D skenery a 3D skenování, zmatňující spreje, referenční body a další produkty, které jsme si sami vyzkoušeli.

Dále nabízíme

3D tiskárny

Pomocí 3D skeneru získáte data využitelná pro 3D tisk anebo kontrolu dílů vytištěných na 3D tiskárně. U průmyslových 3D tiskáren pro objemovou výrobu dílů je 3D skenování klíčovou součástí.

Ochotně vám poradíme při výběru 3D tiskárny podle vašich potřeb.

Software

Pro práci s 3D skenery GOM a ZEISS je určen software GOM Inspect, který zahrnuje celý metrologický proces od snímání až po PDF reporty. 3D skenery Thor3D pak pracují s vlastním software.

Software vás provede každou metrologickou úlohou a díky intuitivnímu ovládání se s ním naučíte pracovat velmi brzy.

Financování

Námi nabízené 3D skenery jsou špičková zařízení se širokým uplatněním v metrologické praxi.

Součástí naší práce je poradit vám nejen s výběrem správného skeneru pro vaše potřeby, ale také s různými možnostmi financování jejich nákupu a případně provozu.

Příslušenství pro 3D skenování

Nabízíme sublimační spreje, referenční body a další profesionální příslušenství pro 3D skenování.

Všechny nabízené produkty před zahrnutím do eshopu otestujeme a sami je také používáme.

Načítám