Domů / Tiskárny Zortrax se otvírají materiálům dalších výrobců

Tiskárny Zortrax se otvírají materiálům dalších výrobců

Výrobce oblíbených tiskáren Zortrax mění svoji politiku uzavřeného ekosystému výhradně vlastních tiskových materiálů. Reaguje tak na signály od svých uživatelů, kteří chtějí experimentovat s materiály, jež nejsou zahrnuty do stávající nabídky filamentů Zortrax.

 

S novou verzí softwaru Z-Suite (verze 1.10) se otevírá možnost experimentovat s materiály jiných výrobců a novinkami na trhu. Výrobce tiskáren Zortrax ale dodává, že pouze u originálních materiálů garantuje přesnost a spolehlivost výtisků, které tradičně velmi dobře hodnotí odborníci na domácím trhu i zákazníci 3D Hubs. Zortrax zároveň objasňuje, že záruka na tiskárny je platná i při použití filamentů jiných výrobců a v souladu s tím aktualizoval záruční podmínky platné i retroaktivně pro zařízení, která jsou stále v záruční době.

 

V nejnovější kategorii 3D Hubs PROSUMER najdeme Zortrax M200 mezi top 3 stolními tiskárnami určenými pro profesionály. Kategorii PROSUMER vyčlenila tato celosvětová síť poskytovatelů 3D tisku pro profesionály, kteří hledají tiskárnu s výjimečnou kvalitou tisku a vysokou mírou spolehlivosti. Zařazuje sem vysoce pokročilé desktop tiskárny s řadou aplikací. Tiskárny v této kategorii jsou podle 3D Hubs nejvhodnější pro profesionální designery a malé firmy. 

Vlastníkem značky 3Dees je Naviga 4

www.naviga4.cz

nav

Prodej 3D tiskáren zajišťuje Imanica s.r.o.

www.imanica.cz

imanica.cz

Náš projekt designových krytů protéz

www.art4leg.com

3dt

Partnerem projektu je portál 3D-tisk

www.3D-tisk.cz

3dt

© Používáme e-shop oXyShop X5 od společnosti oXy Online s.r.o.