Home / Home

3D PORTRÉT JAKO OBRAZ
DÁREK, KTERÝ DOSTANE KAŽDÉHO Podívejte se

HVĚZDY TV NOVA UŽ MAJÍ
SVOU 3D PODOBU Podívejte se

3D portrét jako obraz
dárek, který dostane každého 3d ateliér

3Dees je první centrum 3D tisku v Čechách, kde uvítáme nejen nadšence technologie 3D tisku, ale i ty, kteří se chtějí s touto inovativní technologií seznámit. Tvořte nyní ještě svobodněji, přijďte si k nám vaše nápady vytisknout. Pojďte se inspirovat! Více >>

3d-tisk-hp-013d-tisk-hp-02.jpg3d-tisk-hp-033d-tisk-hp-04.jpg

Co je 3D tisk?

Chcete vyrobit předmět se složitými tvary, který nejde zhotovit jinak? Nebo potřebujete zmenšenou či zvětšenou kopii živé bytosti nebo neživého předmětu? Směřujeme k době, kdy všechno, co jde na počítači vymodelovat, lze ve speciální tiskárně vytisknout. Připojte se k nám!

Více zde »

Co je 3D skenování?

Znáte rychlejší způsob získání počítačového 3D modelu než je 3D skenování? Chcete popustit fantazii na 3D modelu Eiffelovy věže, nebo použít 3D detail otisku vašeho palce na originální dárek? To vše vám umožní technologie 3D skenování. Podívejte se, co všechno lze optikou skeneru zaznamenat!

Více zde »

CO JE 3D ATELIÉR?

Znáte ten pocit, když vyrazíte k profesionálnímu fotografovi a necháte se zvěčnit? V ateliéru vznikne krásný dárek, nebo hezká vzpomínka pokaždé však s příjemným očekáváním výsledku. Nyní však můžete vyzkoušet jiný, zcela nový rozměr těchto momentů!

Více zde »

Budoucnost tisku

S námi si zatím srdce nevytisknete. Můžete si ale vytisknout jedinečné dárky na míru, krásné předměty do vašeho interiéru, unikátní figurku z virtuálního světa pro vaše děti nebo dokonalou podobiznu postavy či tváře vašeho blízkého nebo sebe sama. A s chybějící součástkou, kterou už nelze běžně zakoupit, si také poradíme.

Více zde »

3D ateliér

Věrnou kopii vaší postavy, tváře, nebo třeba i vašeho domácího mazlíčka můžeme nyní díky vysoce přesné technologii trojrozměrného skenování a kvalitního plnobarevného 3D tisku přenést do podoby figurky, masky, busty nebo sošky.

Více zde »

figurka busta-bila maska soska

Vlastníkem značky 3Dees je společnost Naviga 4

www.naviga4.cz

nav

Partnerem projektu je portál 3D-TISK

www.3D-tisk.cz

3dt

© Shop software oXyShop X5 from oXy Online