Domů / Domů


NÁŠ PROJEKT ART4LEG ZÍSKAL
PRESTIŽNÍ ZLATOU CENU
A' DESIGN AWARD
 VÍCE ZDETISKÁRNY ZORTRAX SE OTVÍRAJÍ MATERIÁLŮM DALŠÍCH VÝROBCŮ 


VÍCE ZDE

 

 

HP JET FUSION
REVOLUCE VE 3D TISKU VÍCE ZDE

 

HLEDÁTE SNADNĚJŠÍ CESTU K NOVÝM PRODUKTŮM NEBO VÝROBNÍM PROCESŮM?

VYUŽIJTE FUNKČNÍ PROTOTYPY Z PROFI 3D TISKÁRENVÍCE ZDE3D portrét jako obraz
dárek, který dostane každého

3d ateliér

LIMITOVANÁ
AUTORSKÁ KOLEKCE
„TISKOVÁ ÚLOHA“
EXKLUSIVNĚ
V NAŠEM 3D SHOPU

DO 3D SHOPU

Centrum 3D tisku 3Dees

Centrum 3D tisku 3Dees zhmotňuje nápady profesionálů, firem i nadšenců. Jsme vybaveni průmyslovými 3D tiskárnami a skenovací technikou. Jsme tu pro vás, pokud potřebujete vyrobit prototyp výrobku, upravit a vytisknout prezentační model nebo něco naskenovat. Náš expertní tým vám pomůže využít technologie 3D tisku při vašem podnikání. Pojďte se inspirovat! Více >>

 

3d-tisk-hp-013d-tisk-hp-02.jpg3d-tisk-hp-033d-tisk-hp-04.jpg

Co je 3D tisk?

Chcete vyrobit předmět se složitými tvary, který nejde zhotovit jinak? Nebo potřebujete vytvořit zmenšenou či zvětšenou kopii výrobku nebo modelu? Poradíme vám, jak model upravit, jaký materiál použít, jak dosáhnout nejlepších vlastností, kde ušetřit a jak využít 3D tisk ve vašem výrobním procesu.

Více zde »

Co je 3D skenování?

Znáte rychlejší způsob získání počítačového 3D modelu než je 3D skenování? Potřebujete plnobarevný model do počítačové vizualizace? Nebo podle předlohy vyrobit přesnou kopii součástky? To vše vám umožní technologie 3D skenování. Podívejte se, co všechno lze optikou skeneru zaznamenat!

Více zde »

CO JE 3D ATELIÉR?

Znáte ten pocit, když vyrazíte k profesionálnímu fotografovi a necháte se zvěčnit? V ateliéru vznikne krásný dárek nebo hezká vzpomínka pokaždé s příjemným očekáváním výsledku. Nyní můžete vyzkoušet jiný, zcela nový rozměr těchto momentů!

Více zde »

Budoucnost 3D tisku

S námi si zatím lidské srdce nevytisknete. Můžete si ale vytisknout zmenšený nebo naopak zvětšený model výrobku nebo součástky, funkční prototyp nového výrobku či jedinečné dárky na míru, jako jsou krásné předměty do vašeho interiéru, dokonalou podobiznu postavy či tváře vašeho blízkého nebo sebe sama. A s chybějícím náhradním dílem, který už nelze běžně zakoupit, si také poradíme.

Více zde »

REFERENCE

Pro dopravní společnost LEO EXPRESS jsme tiskli kryt zpětného zrcátka a rotory do odtoku v umývadlech. Původní součástky jsme naskenovali skenerem ARTEC Spider, získaná data upravili v počítači a vytiskli několik prototypů k odzkoušení v provozu. Oba finální produkty vznikly na průmyslové tiskárně výrobní řady FORTUS 360mc. Kryt zrcátka jsme vyrobili z inovovaného materiálu ASA, který je vhodný pro použití v exteriérech pro svou vynikající UV stálost. Rotory byly vytištěny z materiálu FDM Nylon12.

Více zde »

 

Vlastníkem značky 3Dees je Naviga 4

www.naviga4.cz

nav

Prodej 3D tiskáren zajišťuje Imanica s.r.o.

www.imanica.cz

imanica.cz

Náš projekt designových krytů protéz

www.art4leg.com

3dt

Partnerem projektu je portál 3D-tisk

www.3D-tisk.cz

3dt

© Používáme e-shop oXyShop X5 od společnosti oXy Online s.r.o.