Domů / O 3Dees

O 3DEES

Výsledkem našeho nadšení pro inovace a nové technologie je Centrum 3D tisku 3Dees. Tady na webových stránkách, stejně jako v našem multifunkčním centru vybaveném profesionálními technologiemi 3D tisku a 3D skenování se o toto nadšení rádi podělíme s vámi!

O NÁS

V Centru 3D tisku 3Dees se zaměřujeme na inovace v oblasti vývoje nových produktů, designu výrobků a dekorativního umění pomocí 3D tisku. Zajistíme výrobu na všech významných technologiích 3D tisku. Jsme vybaveni 3D skenovacím zařízením pro přesné skenování menších i větších objektů. Díky odbornému profilu a zkušenostem našeho expertního týmu a rozsáhlému softwarovému vybavení jsme flexibilní při přípravě, zhotovení nebo konverzi 3D dat pro aditivní výrobu i při posouzení a realizaci postprocessingu vytištěných dílů.

3D CENTRUM PRO VEŘEJNOST

Na těchto webových stránkách vám přinášíme novinky ze světa 3D tisku a 3D skenování, zajímavá videa a články, tematické akce a mnoho dalších zajímavostí. Rádi bychom vám zprostředkovali nejen novinky, naše znalosti a zkušenosti z oblasti 3D tisku, ale chtěli bychom vám nabídnout i prostor k potkávání se v inspirativním prostředí. Takovým místem je Centrum 3D tisku 3Dees v pražské Libni, které je snadno dostupné i pro mimopražské návštěvníky.

Centrum 3D tisku 3Dees je v první řadě konzultační místo pro všechny, kdo využívají 3D tisk k inovacím ve svém podnikání nebo kreativní činnosti a kde naleznete odbornou pomoc při zhmotnění nápadů pomocí technologie 3D tisku.Centrum je také místem pro pořádání workshopů a vzdělávacích akcí. Cílem multifunkčního Centra 3D tisku 3Dees je zprostředkovat technologii 3D tisku všemi smysly a poskytnout kvalitní servis za dostupné ceny.

 

Těšíme se na vás!

3Dees tým

Vlastníkem značky 3Dees je Naviga 4

www.naviga4.cz

nav

Prodej 3D tiskáren zajišťuje Imanica s.r.o.

www.imanica.cz

imanica.cz

Náš projekt designových krytů protéz

www.art4leg.com

3dt

Partnerem projektu je portál 3D-tisk

www.3D-tisk.cz

3dt

© Používáme e-shop oXyShop X5 od společnosti oXy Online s.r.o.